Abur Cubur Bizim İşimiz!


Yılların tecrübesiyle, özenle...

Size sunduklarımız:


Fabrikamız Adana'da bulunmaktadır. SALY adı altında kakao, süt kreması ve diğer çeşitli kremalarla puffy mısır taneleri üretmekteyiz. Çok lezzetli krema tadı ve çıtır çıtır puffy mısır tanelerin mükemmel karışımı, onun ayrıcalığı sadece muhteşem tadı değil aynı zamanda sağlıklı oluşudur. Çünkü içinde hiç bir koruyucu ya da suni bir madde yoktur.


Önemli minarallerin besin kaynağı ve vücudumuz ve beynimiz için gereken enerji kaynağı olan mısırdan yapılmaktadır. Mısır taneleri, vücudumuzun organları ve metabolik işlemlerin uygun fonksiyonlar için gereken B vitaminlerini en yüksek oranda içermektedir.
Bu mineraller, hematopoz, hücre oksijanasyanu ve uygun hormon seviyeleri için gereken demir, magnezyum, çinko, manganez ve selenyumdur. Ayrıca, mısır, şeker ve çok miktarda fiber, protein ve kuru yağ asitleri içermektedir.


Okul öncesi, okul çağı ve yetişkinler için mısır bir enerji kaynağıdır, aynı zamanda bedensel ve zihinsel gelişim için gerekli bir maddedir. Diğer taraftan, mısır, yetişkinler ve yaşlılar içim zindelik kazanmaya, sinirleri tam anlamıyla kuvvetlendirmeye, stress direncini geliştirmeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.


Mısır buğday unu içermediğinden dolayı* çölyak hastalığı olanlar için de yararlıdır.
SALY lezzeti ve fiyatı açısından rakipsiz olmakla birlikte aynı zamanda SALY'nın eşsizliği tartışılmazdır ve gerçek şu ki Avrupa'da SALY'e rakip bir ürün yoktur.

Bize Ulaşmak Çok Kolay, Hemen Tıklayın: